Banese me Qera L SPIT teEULEX TEAVNI GJAKOVES

Jepet me qera nga: Baki 23 Pri 17:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: malush kosova
Sipërfaqe: 54 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Prishtinë
Ipet Banesa meqira gjindet afer spitalit te eulexi
dhe te fakulltet Teknik 200 metra lar i ka KATI PAR
e Pamobilum,kuzhina asht ,te interesumit tel
044 219 069===banesa ka
Sallon me Kuzhin
DHom GHumi
Ballkon
Koridor
Banjo
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim