Banese me Qera ne Prishtine

Jepet me qera nga: bekim 18 Tet 18:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Lagja e Spitalit, Prishtine
Sipërfaqe: 85 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banese me qera ne Prishtine.

Lokacioni: Lagja e Spitalit prane kompleksit Chellsi Point.
Banesa gjendet ne katin 3
Banesa ka kete renditje: Dhome gjumi, dhome gjumi/pune, sallon me kuzhine, banjo, ballkon, garazhe.
Banesa eshte e mobiluar dhe ka nxemje qendrore

Kompleksi banesor ka rezervar qe garanton uje 24h.

Banesa eshte e lire nga 1 Nentor 2015
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim