Banese me Qera

Jepet me qera nga: Kreshnik 18 Dhj 09:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: Ulpiana C-5, objekti B, hyrja I, nr.6
Sipërfaqe: 70 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Organizimi i brendshem i baneses eshte: nje dhome dite 20 m2, nje kuzhine, nje banjo, nje koridor, nje ballkon, dy dhoma gjumi por ket dhoma ka dalje ne njera tjetren. Banesa ka ngrohje qendrore. Banesa ne teresi eshte 70 m2. Banesa eshte e rregulluar me dokumentacion dhe nuk ka kurfar pengese juridike.

Adresa: Ulpiana C-5, objekti B, hyrja I, nr.6 - Prishtine.

çmimi mujor per qira eshte 350 €, kjo shume nuk perfshine shpenzimet mujore.

Telefonat kontaktues: 044 265 494 & 049 265 494- Kreshnik

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim