Banese me Qira - te banesat e arabve KATI 1

Jepet me qera nga: Ermal Gashi 19 Gsh 14:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90 m2
Për vendbanimin: Kati i parë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte 3dhomeshe dhe komplet e mobiluar

Per info kontaktoni ne tel: 045 370371
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim