Banese me Qira ne Arberia Banesat e Tregtise

Jepet me qera nga: agon 08 Shk 13:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Ahmet Krasniqi, Arberia
Sipërfaqe: 58 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Leshohet me Qira Banesa te Ndertesat e Tregtise perball ICO-se. Banesa eshte ne Katin e Pare te Nderteses dhe eshte Teresisht e Mbiluar. Permban Nje dhome Gjumi, Korridor Banjo, nje Dhome Dite se bashku me Kuzhin dhe nje Ballkon. Posedon Deren e Blinduar.Mund ti shiqoni edhe fotot me posht.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim