Banese me Qira ne Bregdjellit ( velani )

Jepet me qera nga: Range Rover 19 Krr 16:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90 m2
Për vendbanimin: Sobë / Kaminë, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshohet Banesa me Qira ne Velani te shkolla Iliria.
Banesa eshte ne katin e 1 dhe ka kete renditje :
- 2 dhoma te gjumit
- 1 sallon me kuzhine
- wc
Per me shume na kontaktoni : 049 222 303
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim