Banese me Qira ne Dardani ( Te bashksia Lokale )

Jepet me qera nga: Range Rover 09 Jan 15:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Dardani
Sipërfaqe: 80 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte ne katin e 1 dhe shume mire e rregulluar. Ka kete renditje :
- sallon me kuzhine
- Dy dhoma gjumi
- dy banjo
- Ballkon
- Podrum

Parkinge te mjaftushem, uje 24 ore , ngrohje me Termokos,
Banesa eshte e pershtatshme per çdo lloje strukture familjare e ne veçanti per familje me femije te vegjel.
Banesa lirohet per banim prej 1 Janarit 2016.

Per me shume na kontaktoni : 049 222 303
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim