Banese me Qira ne Dragodan afer Mini Max

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: al 28 Jan 12:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj banese me qira ne Arberi/Dragodan.
Banesa eshte e re me te gjitha re reja. eshte afer rrethit te dragodanit (objekti Molla), eshte ne katin e dyte dhe ka kete renditje

1 Sallon + Kuzhine
1 Dhome gjumi
1 Banjo
1 Terase
1 Garazhe per veture.

Ne cmim eshte e perfshire edhe garazha

Info: 049 222 303
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim