Banese me Qira ne Emshir ( KALABRI )

Jepet me qera nga: Range Rover 09 Mar 16:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Kalabri
Sipërfaqe: 85 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Leshohet Banese me Qira ne Emshir.
Banesa eshte ne objektin TRIO .
Eshte e Mobiluar ne teresi dhe ka kete renditje :
- Sallon me kuzhine
- 2 dhoma te fjetjes
- terase
- koridor
- wc.

Per me shume na kotaktoni : 049 222 303
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim