Banese me Qira ne Kalabri ( Banesat e NARTELIT )

Jepet me qera nga: Range Rover 28 Dhj 15:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Kalabri
Sipërfaqe: 95 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar, Bodrum, Interfon
Komuna: Prishtinë
Leshohet Banesa me Qira ne kalabri ( banesat e NARTELIT)

Banesa eshte 95m2 ne katin e 2 dhe ka kete renditje :
- 2 dhoma te gjumit
- sallon me kuzhine
- 2 wc
- Ballkon

Per me shume na kontaktoni : 049 222 303
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim