Banese me Qira ne Prishtine

Jepet me qera nga: Milazim 09 Jan 11:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 37 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa ndertim i ri ne lagjen Emshir, ndertim nga Nartel, 100 metra nga Hotel Narteli, Banesa dhe Parkingu kane sigurim fizike 24 h, Banesa eshte e mobiluar extra ka te gjitha paisjet te reja.
Banesa leshohet prej 30.01.2016 mund te rezervohet banesa ma heret.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim