Banese me Qira te Lesna Kalabri

Jepet me qera nga: Range Rover 17 Shk 17:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
Leshohet Banesa me Qira ne Lagjen Kalabria.
Banesa eshte ne katin e 3 dhe ka kete renditje :
- sallon me kuzhine
- dhome te fjetjes
- wc
- ballkon.

Per me shume na kontaktoni : 049 222 303
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim