Banese me Qira te MATI 1 ( Naki TRADE )

Jepet me qera nga: Range Rover 28 Tet 12:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Mati 1
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Leshohet Banesa me Qira ne Lagjen Mati 1 ne kompleksin NAKI TRADE.

Banesa eshte ne katin e 4 dhe ka kete renditje :
- sallon me kuzhine
- dhome te fjetjes
- ballkon
- Wc

Banesa eshte e mobiluar me te gjitha te reja. Per me shume na kontaktoni : 049 222 303
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim