Banese me Qira te MATI 1

Jepet me qera nga: Range Rover 09 Jan 15:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Mati 1
Sipërfaqe: 75 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte katin e katert dhe ka kete renditje :
- dhome dite,
- dy dhoma gjumi,
- kuzhine,
- banjo,
- ballkon,
- parking,
- nxemje qendrore,
- rezervuar te ujit dhe lift 24 h

Per me shume na kontaktoni : 049 222 303
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim