Banese me Qira te Mati 1 ( rruga B )

Jepet me qera nga: Range Rover 19 Krr 16:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Mati 1
Sipërfaqe: 75 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshohet Banese me Qira te rruga B.

Banesa eshte ne katine e 1 dhe ka kete renditje:
- sallon me kuzhine
- 2 dhoma te fjetjes
- koridor
- wc
- terase

Per me shume na kontaktoni : 049 222 303
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim