Banese me Qira te Mati 1

Jepet me qera nga: Range Rover 09 Jan 15:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Mati 1
Sipërfaqe: 65 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar, Bodrum, Interfon
Komuna: Prishtinë
Leshohet Banesa me Qira ne lagjen MATI 1.
Banesa eshte 65m2 ne katin e 8 dhe ka kete renditje :
- sallon me kuzhin
- dhome te fjetjes
- ballkon
- wc

Per me shume na kontaktoni : 049 222 303
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim