Banese me Qira te Mati 1

Jepet me qera nga: AL - Agency 28 Dhj 15:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: Mati 1
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
Leshohet Banesa me Qira ne lagjen Mati 1 ( afer shk. PAVARSIA.
Banesa eshte ne katin e 2 dhe ka kete renditje :
- 1 dhome gjumi
- sallon me kuzhine
- wc
- terase

Per me shume na kontaktoni : 049 222 303
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim