Banese me Qira te RRUGA B ( Nura GRUP )

Jepet me qera nga: Range Rover 08 Dhj 18:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Mati 1
Sipërfaqe: 90 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
Leshohet Banesa me QIRA te Rruga B ne komplexin NURA GRUP.

Banesa eshte ne katin e 6 dhe ka kete renditje :
- sallon me kuzhine
- dy dhoma te fjetjes,
- dy banjo,
- koridor
- ballkon,

Per me shume na kontaktoni : 049 222 303
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim