Banese me Qira te Rruga B Mati 1 CMIMI 250 EURO

Jepet me qera nga: Range Rover 07 Maj 13:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Mati 1
Sipërfaqe: 80 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Leshohet Banese me Qira ne rrugen B. Ma konkretisht te objektin Labi Invest.

Banesa eshte ne katin e 6 dhe ka kete renditje :
* 2 dhoma te fjetjes
* sallonin me kuzhine
* banjo
* 2 terasa

Eshte e mobiluar me te gjitha te rejat.
Objekti eshte i ri dhe ka liftin, ujin dhe rrymen 24ore.

Per me shume na kontaktoni : 049 222 303
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim