Banese me Qira te UBT-ja

Jepet me qera nga: Range Rover 31 Mar 11:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Leshohet Banesa me Qira ne Emshire ne objektin Oticom mbrapa Ubt-s.
Banesa eshte ne katin e 1 dhe ka kete renditje :
- dhome gjumi
- sallon me kuzhine.
- wc
- ballkon.

Eshte e mobiluar mire dhe shume e rehatshme.

Per me shume na kontaktoni : 049 222 303
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim