Banese me Qira te rruga B ( MATI 1 )

Jepet me qera nga: Range Rover 28 Jan 12:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Mati 1
Sipërfaqe: 80 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
Leshohet Banesa me Qira te rruga B ( komplexi MATAJ)
Banesa eshte ne katin e 6 dhe ka kete renditje :
- Sallon
- Dy dhoma gjumi
- Kuzhin
- Banjo
- Ballkon

Per me shume na kontaktoni : 049 222 303
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim