Banese me Qira

Jepet me qera nga: tromb 14 Dhj 16:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: magj.PRishtine-Fushe Kosove
Sipërfaqe: 100 m2
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj banese me qira,Banesa gjendet ne magjistralen Prishtine-Fushe Kosove afer rruges se Interex-it.Banesa eshte e mobiluar me kushte shume te mira banimi,poashtu ne cmim perfshihen te gjitha shpenzimet e mirembajtjes,ashensorit,dritat dhe uji.Ju mirepresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim