Banese me nxemje qendrore

Jepet me qera nga: Ide 29 Sht 22:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Adresa: Bregu i Diellit
Sipërfaqe: 33 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Jepet me qera banesa e mobiluar me nxemje qendrore dhe qasje ne internet.
Per me shume kontakto numrin
044277403
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim