Banese me qera, 110m2 ne Prishtine

Jepet me qera nga: Diamant 02 Jan 20:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Lagja Mati 1, Rruga B
Sipërfaqe: 110 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera, e cila gjendet ne lagjen e spitalit (mati 1), rruga B, ne ndertesen ku ndodhet "International Hopsital Medicine", apo ne ndertesen ngjitur me FIve Star FItness.
Banesa gjendet ne katin e 7, me pamje nga qyteti.
Siperfaqja 110.36 metra katror.
Pershkrimi i baneses: Kur hyn ne banese, ne anen e majte eshte dhoma e dites, e cila ka nje ballkon. Pastaj eshte dhoma e planifikuar per kuzhine, e cila po ashtu ka ballkon. Jane 2 dhoma te planifikuara per fjetje. 1 banjo, 1 shpajz, dhe nje toalet.
Pra, 1 sallon, 1 kuzhine, 2 dhoma gjumi, 1 banjo, 1 toalet, 1 shpajz.
Per momentin banesa eshte e pamobiluar, mirepo i bisedojme kushtet permes telefonit.
Cmimi: 300 Euro.
Fatkeqesisht, fotografite nuk po mundem ti ngarkoj ketu, mirepo nese deshironi me dergoni nje email dhe ua dergoj pa problem.

Per fotografi dhe me shume informata, me kontaktoni ne keta numra (kam edhe Viber): +386 49 300 131 ose +377 44 785 685.

Faleminderit!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim