Banese me qera ,Bregu i Diellit

Jepet me qera nga: Hysen Rushiti 01 Dhj 13:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 64 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera ne Bregun e diellit ,tek banesat e bardha afer shkolles dhe statcionit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim