Banese me qera (Prishtine-Bregu i diellit)

Jepet me qera nga: Ard 18 Shk 18:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

160 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj Banesen me qera ne lagjen bregu i diellit 2(Afer furres qerimi 2).
Banesa ka 2 dhoma, kuzhin,banjon dhe koridor.Banesa eshte Komplet e mobiluar.
Numri telefonit:045580638
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim