Banese me qera. Rruga B,

Jepet me qera nga: hamdi 21 Nën 13:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Rruga B. Nura grup
Sipërfaqe: 90 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
leshoj banesen me qera.
Banesa ka 90 m2, sallon bashk me kuzhine dhe dy dhoma te fjetjes, dy banjo, koridor dhe ballkon,
eshte tersisht e rregulluar dhe gjithqka eshte e re.
gjendet ne Mati1, rruga B, ndertesa e nura grup, kati i 6.
qmiim i eshte fiks 250

nr i tel. 044 313 369
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim