Banese me qera, dy dhoma gjumi, ne DARDANI

Jepet me qera nga: Dukagjin 10 Mar 14:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Dardania 7/1 Lamela A
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa permban dhomen e dites, kuzhinen, trepezarine, dhomen e dites, dhomen e gjumit per qiftin dhe dhomen e femijeve me dy shtreter, bonjon dhe ballkon.
Cmimi perfshin komunalet, perveq rrymes.
Banesa eshte e lire dhe mund te shiqohet cdo dite me marreveshje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim