Banese me qera, dy dhoma gjumi Dardani

Jepet me qera nga: Dukagjin 07 Mar 16:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Jap me qera banesen ne Dardani afer Bast Trade dhe Viva Fresh Store.
Ka dhome te dites, kuzhine, trepezari, dy dhoma gjumi, nje per cifin dhe nje per femije, banjo dhe ballkon.
Per shiqim thirrni ne telefon.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim