Banese me qera- konfore

Jepet me qera nga: Fatime 30 Mar 10:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: Te santea -Prishtine
Sipërfaqe: 70 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesa do jete e lire per banim qe nga data 15 Prill 2016.
Perparesi kane nderkombetaret dhe familjet me femije te rritur!
Banesa munde te shikohet nga data 10.04.2016, duke filluar nga ora 17:00 deri ne ora 18:00. Poashtu informatat munde te merren ne te njejten kohe!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim