Banese me qera, ndertim i ri, VELANIA

Jepet me qera nga: Valon 10 Mar 19:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Kompleksi Panorama, Velania
Sipërfaqe: 75 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Leshoj banese me qera, ndertim i ri, komfort, uje dhe rryme 24h, ngrohje qendrore me energji elektrike, e pa banuar me pare.
Banesa gjendet 7 min ecje nga qendra e qytetit, 3 min ecje parkun e qytetit, 3 min ecje parkun e Tokebahqes, ne afersi gjenden 3 shkolla fillore dhe qedhe private dhe shteterore.
Banesa ofron qetesi dhe pamje fantastike te parkut dhe qytetit. Do te bindeni edhe vete pasi te keni pare banesen....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim