Banese me qera

Jepet me qera nga: Rrustem 13 Gsh 10:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Laxha e Spitalit - Rr. M. Fejza C11 A2 nr 45
Sipërfaqe: 40 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Leshoi banese me qera e mobiluar dhe e gatshme per 4 persona. Ka sallon me kuzhinë , dhome fjetje dhe ballkon. Gjendet ne bllokun e banesave te POZHEGUT ne laxhen e spitalit - C11 A2 numer 45. Eshte e pershtatshme per kater studenta , konkretisht te fakultetit te mjeksise apo teknik ... Banesa gjendet kendej shkolles fillore "Pamvarësia" ...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim