Banese me qera

Jepet me qera nga: Bekim 02 Tet 11:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Banese perball santes afer raiffeisenit
Sipërfaqe: 74 m2
Për vendbanimin: Rinovuar
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen prej 74 m2 2 dhoma gjumi salloni dhe guzhina eshte e renovuar dhe mobiluar me mobilje te reja gjindet ne katin e 6 ka dhe ashensor per me shume me kontaktoni ne nr 049202771
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim