Banese me qera

Jepet me qera nga: Muhamet 16 Tet 08:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Prishtine
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Ne Prishtine, Rruga Tirana Nr.42 Lakrishte.
Jepet Banesa me Qira per Familjare. Banesa eshte e mobiluar dhe ne gjendje te banueshme.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim