Banese me qera 120m kati 7 ne Dardani

Jepet me qera nga: olti 02 Nën 20:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120 m2
Komuna: Prishtinë
Urgjent leshohet me qera banesa me 3 dhoma fjetje, 120m kati i 7 ne lagjen DARDANIA, me mobile.
Vend ideal dhe i qete me kopshte dhe parking te mjaftueshem, siguri maksimale me qasje ne hyrje vetem te banoreve rezident, me vetem 3 banesa ne kate. Ashensori cdo here funksional
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim