Banese me qera 120m ne DARDANI

Jepet me qera nga: olti 07 Nën 10:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120 m2
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshohet me qera banesa 120m ne lagjen DARDANIA. Vend ideal dhe i qete per jetes, me kopshte dhe parkingje te mjaftueshme. Ashensor funksional me mirembajtje te rregullt. Siguri maksimale, qasje ne hyrje vetem te banoreve rezident.
Cmimi 400 euro me mobile
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim