Banese me qera 120m ne Dardani

Jepet me qera nga: olti 04 Nën 21:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet me qera banesa 4 dhomeshe, 120m kati i 7 ne lagjen DARDANIA.
Me kopshte dhe parking te mjaftueshem, siguri maksimale, qasje ne hyrje vetem te banoreve rezident, ashensor funksional me mirembajtje te rregullt, me vetem 3 banesa ne kat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim