Banese me qera 180 Euro

Jepet me qera nga: Orhan 09 Nën 15:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Adresa: Ulpiana. perballe Hotel Bacit
Sipërfaqe: 30 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte e mobiluar, posedon dhomen me kuzhine, dy kauca dopio. koridor, banjo dhe terace.

Vizita vetem pas ores 17.30 h dhe 19.00 h.

tel:049 188 882 & Viber
044 620 941 & Viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim