Banese me qera 62m2 e pamobiluar- Mati 1 -200 Euro

Jepet me qera nga: Ilir 15 Shk 11:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Rr.Enver Maloku, Mati 1
Sipërfaqe: 62 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Interfon
Komuna: Prishtinë
Leshoj me qera banesen dydhomeshe e sapoperfunduar te Mati 1 - te Banesat e Tregtise ne rrugen Enver Maloku, 500 metra larg nga Rruga B. Banesa gjendet ne katin e dyte me siperfaqe 62m2 (neto). Ka sallonin e madh me kuzhine, nje dhome gjumi, nje ballkon dhe nje banjo. Ka ashensor, interfon, parking publik, park lodrash per femije, uje, rryme 24 ore. Banesa eshte e pamobiluar dhe leshohet me qera per qifte ose familjare. Njera dhome pozicionohet kah lindja ndersa tjetra kah perendimi. Perballe baneses se shpejti do te ndertohet shkolla e re dhe ambulanca si dhe nga viti tjeter do te kete qasje ne ngrohjen qendrore te qytetit - Termokos. Keto banesa jane te rrethuara me infrastrukture moderne, me rruge te gjera te reja dhe qasje te afert ne autobuset lokal (linja 3 dhe 4). Cmimi i qerase eshte 200 Euro/muaj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim