Banese me qera'Bregu i Diellit'

Jepet me qera nga: Hysen Rushiti 25 Dhj 19:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Leshoje banesen me qera ne lagjen 'Bregu i Diellit ' afer shkolles iliria dhe statcionit,banesa gjendet ne katin e pare dhe ka (kuzhine,sallon,dhom e gjumit ,banjo,shpajz dhe ballkoni )
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim