Banese me qera Dragodan 2 ing

Jepet me qera nga: Sahit 11 Krr 09:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 85 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa posedon dhomen e dites me kuzhin dhe trapezari dhomen e fjetjes banjo koridor .Rryma dhe nxemja nuk perfshihen ne qmim ndersa uji dhe mbeturinat perfshihen ne qmim.Banesa ndodhet perdhes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim