Banese me qera Mati 1

Jepet me qera nga: Fidan Hasani 05 Pri 10:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
Jep banesen me qera per familje ose qift ne lagjen Mati 1 , banesa ka 70m2 posedon dy dhoma,sallon+kuzhine,banjo dhe terrace poashtu banesa eshte e mobiluar me te gjitha mobiljet e reja ku fotot flasin vet. Nr.kontaktues 049/666/398 dhe qmimi:250euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim