Banese me qera Mati 1

Jepet me qera nga: Fidan Hasani 11 Pri 13:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Jepet banesa me qera ne lagjen Mati 1 per familje dhe per qift ku banesa ka 70m2 ka sallonin+kuzhinen,2 dhoma dhe banjo dhe terrace dhe eshte e gjitha e mobiluar me mobile te reja.Cmimi:250 tel:049/666/398
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim