Banese me qera Te Komuna(Tophane)

Jepet me qera nga: .. 11 Shk 22:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
eshoj banesen me qera me keto orendi
Koridor,Paradhome,Sallon,Kuzhin me trapezari ndaras,Wc(banjo) dhe dhome te fjetjes.
Banesa eshte ndertim i ri dhe ka tgjitha mobilet e reja,ka 60m2,kati i 6, dhe me lokacion shum te mire.Banesa gjindet Te Komuna e vjeter afer Restaurant Liburnia
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim