Banese me qera VIP Tregtia Arberi Oferte Speciale

Jepet me qera nga: pronari 29 Shk 15:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 58 m2
Komuna: Prishtinë
LËSHOJ BANESË ME QERA NE VIP TREGTIA • Arbëri ( ish Dragodan) • Banesë • Kati 4 • 58m2 • Sallon • Kuzhinë • 1 Dhome e gjumit • Banjo • Ballkon • Nxemje qendrore Lëshoj banesë me qera në lagjen Arberia (ish Dragodan) te kompleksi banesor VIP TREGTIA, banesa është shumë mirë e mobiluar, banesa posedon edhe nxemje qendrore, 24 ore uje dhe rryme, parking i madh para dhe pas baneses. Per informata me kontaktoni ne numer telefoni 049260268 ose permes viber +38649260268
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim