Banese me qera afer Muzeut te Qytetit.

Jepet me qera nga: Besa 18 Sht 14:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Ismail Dumoshi 3B
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne rrugen "Ismail Dumoshi" 3B afer Muzeut te qytetit. Salloni me kuzhine dhe nje dhome gjumi, dy ballkona, nje banjo. Banesa ploteson te gjitha kushtet per banim, posedon makin larese enesh,rrobash,internet,tv fllet,hekur per hekurosje etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim