Banese me qera afer qendres

Jepet me qera nga: Banese me qera 06 Gsh 16:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Rruga Adrian Krasniqi 37/15 Prishtine
Sipërfaqe: 75 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë

Jepet me qera banesa ne qender te Prishtines, afer ambasades zvicrane. 
Banesa ka dy dhoma gjumi, kuzhine dhe sallon, koridor, banjo dhe ballkon.
Banesa eshte e mobiliuar. Disponon kuzhine moderne, air condition dhe ka pamje te bukur nga ballkoni. Ka msasa shtese te sigurise. Nxemhe qendrore. Uje 24 ore.
Banesa ipet me qera vetem per familjar ose nderkombetar.
Cmimi 350 euro, i panegociushem.
Per informata shtese kontaktoni ne 049707050.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim