Banese me qera afer sh.f. Ismaili Qemali

Jepet me qera nga: Valon 07 Mar 08:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 80 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Jepet me qira Banesa e mobiluar dhe shume e përshtatshme për banim afer shkolles fillore Ismail Qemali (banesat e kuqe).
Banesa ka:
Sallon
Kuzhine
Dhome te gjumit
Banjo dhe
Ballkon

Per informacione me te hollesishme na kontaktoni ne
049106050
email: valonis80@hotmail.com
viber: +436805521579
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim