Banese me qera ditore

Jepet me qera nga: bardhi 11 Dhj 12:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

30 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Prishtinë
Apartamenti permban te gjitha kushtet si, dhome dite, fjetje, kuzhine, banjo, shpaiz si dhe dy ballkone. E mobiluar me te gjitha paisjet dhe qmimi per dite eshte vetem 20€
Ju mirpresim!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim