Banese me qera en Prishtine

Jepet me qera nga: Muhib Lohaj 03 Sht 22:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: soliteri 3 nr 24 Ulpiane
Sipërfaqe: 56 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte plotesisht e mobiluar, ka nje sallon nje dhome gjumi, kuzhine, banjo dhe nje ballkon.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim